top of page

IKO Enertherm MG

Enertherm MG on mõeldud katuste soojustamiseks, sobides kokku isekleepuvate katusekattematerjalidega, millised leiduvad ka tootjatehase tootevalikus. Enertherm MG omab lamda klassi 26-28, mis on kuni 30% energiatõhusam kui mineraalvilladest või vahtpolüstüroolist soojustusmaterjalid võimaldades ehitada saledam konstruktsioon. Enertherm MG tooted on kaetud mineraalkattega klaasriidega, nad on kujupüsivad, mistõttu püsib soojapidavus muutumatuna kogu ekspluatatsiooniaja jooksul, samuti on nad vastupidavad niiskusele. Plaate pakutakse standardselt sirge servaga, eritellimusena võimalik ka punn-ühendus.

Tootekirjeldus

IKO enertherm MG on 100% CFC-vaba isolatsiooniplaat jäiga polüisotsüanuraatvahust südamikuga ja mineraalkattega klaasriidest kattega mõlemal küljel. Materjal on kiu ja fiibri vaba, mistõttu ei põhjusta ärritust paigaldustöödel.

Soojusjuhtivus: – 0,026 W/m2K (lambda deklareeritud väärtus) < 80mm – 0,028 W/m2K (lambda deklareeritud väärtus) > 80mm

Tuleohutuse klass: E

Mõõdud: 1000×1200 (mm).

Paksused: 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120, 140 (mm). Ühendused: standardselt sirge serv, eritellimusel pool punn.

Kasutamine

IKO enertherm MG on sobilik kasutada lamekatustel kui soovitakse kasutada PIR tüüpi soojustusmaterjale koos tüüblivabade katusekatetega.

Paigaldus

 

IKO enertherm MG paigaldatakse aluskonstruktsioonile kas tüübeldades või liimides bituumenliimiga või IKO PU liimiga. Alati jälgida nii tootja poolset tehnilist paigaldus-juhendit kui ka projekteerija juhiseid. Kandva profiil-plekiga katuste ja ühekordse soojustuse korral jälgida, et soojustusplaat ei ulatuks lainesse rohkem kui kahe-kordne paksus või maksimaalsetl 110mm, ühtlasi, et alla 50mm paksusega plaadid tuleb ühenduskohtades paigaldada alati profiilpleki laine peale (toetus).

Tehnilised tootelehed

IKO Enertherm MG

Pakume ka mitmeid erilahendusi.

Võta täiendava info saamiseks ühendust! 

bottom of page