top of page

IKO Enertherm BGF

Enertherm BGF on mõeldud katuste soojustamiseks, sobides kokku isekleepuvate kui ka osaliselt põletatavate katusekattematerjalidega, millised leiduvad ka tootjatehase tootevalikus. Enertherm BGF omab lambda klassi 26-28, mis on kuni 30% energiatõhusam kui mineraalvilladest või vahtpolüstüroolist soojustusmaterjalid võimaldades ehitada saledam konstruktsioon. Enertherm BGF tooted on kaetud bituumenkattega klaasvillast voodriga, olles mõlemalt poolt kaitstud õhukese mittekootud polüpropeenkangaga, nad on kujupüsivad, mistõttu püsib soojapidavus muutumatuna kogu ekspluatatsiooniaja jooksul, samuti on nad vastupidavad niiskusele. Plaate pakutakse standardselt sirge servaga, eritellimusena võimalik ka punn-ühendus.

Tootekirjeldus

IKO enertherm BGF on 100% CFC-vaba isolatsiooniplaat jäiga polüisotsüanuraatvahust südamikuga ja bituumenkattega klaasvillast voodriga, olles mõlemalt poolt kaitstud õhukese mittekootud polüpropeenkangaga. Materjal on kiu ja fiibri vaba, mistõttu ei põhjusta ärritust paigaldustöödel.

Soojusjuhtivus: – 0,026 W/m2K (lambda deklareeritud väärtus) < 80mm – 0,028 W/m2K (lambda deklareeritud väärtus) > 80mm

Tuleohutuse klass: F

Mõõdud: 1000×1200 (mm).

Paksused: 30, 40, 50, 60, 70, 80, 100, 120, 140 (mm). Ühendused: standardselt sirge serv, eritellimusel pool punn.

Kasutamine

IKO enertherm BGF on sobilik kasutada lamekatustel kui soovitakse kasutada PIR tüüpi soojustusmaterjale ning vettpidava kattena isekleepuvaid või osaliselt põletatavaid bituumen rullmaterjale nt parapetid.

Paigaldus

 

IKO enertherm BGF paigaldatakse aluskonstruktsioonile kas tüübeldades või liimides bituumenliimiga või IKO PU liimiga. Alati jälgida nii tootja poolset tehnilist paigaldusjuhendit kui ka projekteerija juhiseid. Kandva profiilplekiga katuste ja ühekordse soojustuse korral jälgida, et soojustusplaat ei ulatuks lainesse rohkem kui kahekordne paksus või maksimaalselt 110mm, ühtlasi, et alla 50mm paksusega plaadid tuleb ühenduskohtades paigaldada alati profiilpleki laine peale (toetus).

Tehnilised tootelehed

IKO Enertherm BGF

Pakume ka mitmeid erilahendusi.

Võta täiendava info saamiseks ühendust! 

bottom of page